Praca

Praca

Poszukujemy ludzi zaangażowanych oraz posiadających motywację do pracy. Jako firma zapewniamy pracownikom stabilne zatrudnienie, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość podjęcia ciekawych wyzwań zawodowych.

Osoby posiadające doświadczenie w budownictwie drogowym, tramwajowym lub kolejowym zapraszamy do przesłania CV, w celu rozpatrzenia w przyszłych projektach rekrutacyjnych, na adres:
rekrutacja@prefa.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY

Pracownik Rozliczenia Produkcji
4 300 - 6 000 zł brutto/mies.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie spraw dotyczących zaopatrzenia, zbytu i transportu,
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej,
  • Rozliczanie produkcji.

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość obsługi MS Office (zwłaszcza Excel),
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oczekiwania

  • Umiejętność nawiązywania relacji z Kontrahentami,
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
  • Stałe godziny pracy,
  • Dofinansowanie do Karty Multisport,
  • Bony świąteczne.